Fryer me presion të shpejtësisë Fryer pule Makinë komerciale për pulë të skuqur

Përshkrim i shkurtër:

Fitues me presion të shpejtësisëme panel me prekje

Një krejtësisht e reFriter me presion të shpejtësisëprojektuar për të ulur koston e skuqjes me volum të lartë.Kursimet e mëdha janë në naftë.Gati 4 herë jetëgjatësia e vajit dhe zgjidhjet e qëndrueshme të gatimit me shije, duke i lejuar përdoruesit t'i trajtojnë ato me lehtësi edhe gjatë gatimit të pikut të ushqimit dhe me shumë produkte.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Shitje Nxehte Komerciale Elektric pressureFryer

PFE-2000

Operatorët me volum të lartë duan dy gjëra: xhiros dhe besueshmërinë.Fituesi i hapur MJG jep të dyja.Fituesi ynë i konsiderueshëm OFE-2000 me volum të lartë ofron kursime po aq të mëdha në kohë, punë, vaj për skuqje, energji dhe mirëmbajtje.Ngarkesa të mëdha gatuhen në mënyrë të barabartë dhe trajtohen lehtësisht me kontrollin e ekranit me prekje.Plus, çdo fërgesë e hapur MJG përmban një sistem të integruar filtrimi që filtron dhe kthen vajin e nxehtë të skuqjes në minuta.

 

Tubi i fryerës elektrike është një dizajn fiks, i cili u siguron përdoruesve një mjedis gatimi më të sigurt dhe më të besueshëm.Në të njëjtën kohë, tubi i tij i ngrohjes riqarkullues me fuqi të lartë dhe efikasitet të lartë ka shpejtësi të shpejtë të ngrohjes, ngrohje uniforme dhe mund të kthehet shpejt në temperaturë, duke arritur efektin e sipërfaqes së ushqimit të artë dhe krokante dhe duke mbajtur lagështinë e brendshme nga humbja.

Tub ngrohjeje

 

Zona e madhe e ftohtë dhe pjesa e poshtme e pjerrët përpara ndihmojnë në mbledhjen dhe largimin e sedimentit nga tigani për të ruajtur cilësinë e vajit dhe për të mbështetur pastrimin rutinë të tiganit.Tubi i lëvizshëm i ngrohjes është më i dobishëm për pastrim.

2000
Filtro
photobank (14)
photobank (14)

Sistemi i integruar i filtrimit të vajit mund të përfundojë filtrimin e vajit në 5 minuta, gjë që jo vetëm kursen hapësirë, por gjithashtu zgjat shumë jetëgjatësinë e vajit dhe zvogëlon kostot e funksionimit duke siguruar që ushqimi i skuqur të ruajë cilësi të lartë.

▶ Shfaqja e produktit

Parametri

Emri Fryer me presion elektrik me 8 koka Model PFE-2000
Tensioni i specifikuar 3N~380v/50Hz Fuqia e specifikuar 17 kW
Mënyra e ngrohjes 20-200 ℃ Paneli i kontrollit Ekrani me prekje
Kapaciteti 60L VP 344 kg
Dimensionet 610x1070x1550mm Furnizimi me Naftë 45 kg

Veçori

▶ Shkurtoret për të kursyer funksionin e kujtesës, temperaturën konstante në kohë, të lehta për t'u përdorur.

▶ E pajisur me termoizolim, kursen energji dhe përmirëson efikasitetin.

▶ çelik inox Type304, i qëndrueshëm.

▶ 25% më pak vaj se tiganisjet e tjera me volum të lartë

▶ Ngrohje me efikasitet të lartë për rikuperim të shpejtë

▶ Tenxhere për skuqje prej çeliku të rëndë.

▶ Ekrani i mikrokompjuterit, ± 1°C rregullim i imët

▶ Shfaqja e saktë e temperaturës dhe statusit të kohës në kohë reale

▶ Temperatura.Gama nga temperatura normale deri në 200°℃ (392°F)

Ekrani i fabrikës

1
2
4
PFG-600C
MDXZ16
vitrinëA
e imja
微信图片_20190730142855

S-ja jonëervice

1. Kush jemi ne?
Ne jemi me bazë në Shangai, Kinë, duke filluar nga viti 2018. Ne jemi shitësi kryesor i prodhimit të pajisjeve të kuzhinës dhe furrës në Kinë. Ne
mund të sigurojë një grup të plotë të pajisjeve të kuzhinës dhe pajisjeve të furrës.

2. si mund të garantojmë cilësi?
Gjithmonë një mostër para-prodhimi përpara prodhimit në masë;
Gjithmonë Inspektimi përfundimtar përpara dërgesës;

3. Çfarë mund të blini nga ne?
Pajisje për pjekje, Fitues me presion, Fitues i hapur, Fitues tavoline me presion, Furrë me konvekcion

4. Pse duhet të blini nga ne jo nga furnitorë të tjerë?
Mijiagao do të vazhdojë të përmirësojë aftësitë e tij të teknologjisë së kërkimit dhe zhvillimit, projektimit dhe prodhimit dhe gradualisht të krijojë një ndërkombëtar
markë.

5. Çfarë shërbimesh mund të ofrojmë?
Shërbimi OEM.Siguroni konsulencë teknike dhe produktesh para shitjes.Gjithmonë udhëzime teknike pas shitjes dhe shërbim të pjesëve të këmbimit.

6. Mënyra e pagesës?
T/T paraprakisht

7. Garanci?
Nje vit

8. Rreth dërgesës?
Zakonisht brenda 5 ditëve pune pas marrjes së pagesës së plotë.

 


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
    WhatsApp Online Chat!